12.12.2022 р. здобувачі моєї групи номер 14 взяли участь у благодійному ярмарку, зароблені кошти перерахували на потреби ЗСУ.
З 18.10.2022 р. по 21.10.2022 р. – підвищувала
кваліфікацію при ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Білоцерківський інститут
неперервної професійної освіти, за програмою/напрямом: «Педагогічні працівники
професійної (професійно-технічної) освіти ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ
ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ, опрацювала 30 годин.
Проходила курси "Діджитал-майстерки" при НМЦ ПТО в Чернівецькій області та отримала СЕРТИФІКАТ.
З 16 травня по 25 травня 2022 року в КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області" за програмою підвищення кваліфікації проходила курси підвищення кваліфікації за модулем № 5 "Психолого-педагогічні та інклюзивні особливості організації освітнього процесу" в кількості 30 годин (виконала тести та домашні завдання) і отримала Свідоцтво.
![]() |